Blog


Výrobci LED osvětlení

 

Výrobci LED osvětlení

Zatímco nejsme výrobci LED osvětlení, provedli jsme rozsáhlý průzkum ve společnostech v Číně a získali nám přehled o fungování různých firem. Jako součást našeho výzkumu jsme hledali společnosti, které nejen měly vysoký standard ve svých produktech, ale dokázali jejich zálohovat is vhodnými záručními obdobími, byly snadno komunikovateľné s prvním kontaktem během celého procesu prodeje až po dodávku a doručení a byli schopni poskytnout dobré skvělé služby, pokud by existovaly nějaké problémy na cestě.

Jedna taková společnost, kterou jsem vlastně koupila LED osvětlení, je společnost s názvem Shenzhen Glitter Optoelectronic Technology Co. Ltd. (Odtud zkrácena na Glitter). Tato společnost byla založena v roce 2007 a neustále se snaží zlepšit to, co je už působivý rozsah zásob. Glitter má nejmodernější testovací zařízení a čistou a dobře udržovanou pracovní oblast.

inter-led.sk

Glitter má mnoho různých druhů osvětlení, které jsou k dispozici s LED panelovými svítidly pro kanceláře a také s LED diodami a světelnými diodami na výměnu zářivkového osvětlení. V poslední době vyvíjejí své vlastní LED svítidla s vysokou svítivostí pro komerční průmysl a mají také speciální LED kontrolky pro mrazicí aplikace. Mají dokonce i oblast nouzového osvětlení, které se postaralo o jejich radu nouzových LED ovladačů.

Glitter se také postaral o pochopení globálního trhu a při tom měl příslušnou certifikaci na pokrytí norem ve většině, ne-li ve všech zemích. Glitter také šel do takové míry, že jde navíc s LED lampami, které jsou patentované a navrženy tak, aby v případě potřeby neexistovala žádná náhrada za LED diodu. Glitter, i když mezi mnoha výrobci

LED osvětlení v Číně se posílilo v konkurenčním, ale expandujícím trhu, přičemž se soustředil na to, aby byl jejich výrobek lepší a aby se tam, kde je to možné, vynikal.

Dva další výrobci LED osvětlení se krátce dotýkají různých typů osvětlení stylů, které Glitter dodávají Jiangsu Dalen Electronic Co., který má domácí stropní LED světelnou škálu, která je stmívatelná a má vlastní dálkové ovládání.

Jejich zaměření je na výrobek, který se bude držet v každém příštím zařízení. Díky rozsáhlému výzkumu a vývoji přinesl tým Dalen nejen skvělou škálu produktů, ale i nadbytečné funkce, jako je ochrana proti oslnění, bez hmyzu a režim stmívání do režimu spánku. Toto je skutečně stropní svítidlo Smart LED.

LED žárovky

Druhá, kterou zmíním, je společnost s názvem Ledsmaster Technology Co., Ltd. Pokud jde o výrobce LED osvětlení, tato mě příjemně překvapila.

Během a po tovární turné mi ukázali své světelné pásy a to, co mě překvapilo, byly možnosti s osvětlením LED. Skutečnost, že Ledsmaster má řadu záplav, barů, UV a pouličních svítidel, byla působivá. Tato společnost opravdu dát nějaký výzkum a zpřístupnila svůj výrobek pro domácí nebo komerční a dokonce i průmyslové využití.

V továrně jsme také testovali světelný výkon na 10 metrů a porovnali jsme ho s halogenidy kovů a na straně testováním LED světlo dosáhl poměrně přesvědčivě, při světelném výkonu a jasu na třetinovém výkonu. Společnost Ledsmaster udržuje krok s technologií a nabízí kvalitní produkty a jsem rád, že je sem zařadil.

Nakonec a určitě není to nejméně společnost, která pokrývá většinu oblastí výše, ale s několika dodatečnými LED světly, které budu zdůrazňovat. Co se mi líbí o Shenzhen Banq Technology Co Ltd je jejich rozmanitost na trzích LED. Banq má vše od domácích LED žárovek a flexibilních světelných pásků odolných vůči povětrnostním vlivům na přenosné LED světla pro komerční a venkovní osvětlení.

Banq byly od roku 2002 s přibližně 1000 zaměstnanci a širokou nabídkou zkušeností, profesionální vypadajícím showroomem a skvělou mezinárodní službou, jsou jednou z nejlepších možností výrobců LED osvětlení.